Tworzenie stron internetowych jeszcze nigdy nie było tak dostępne jak dzisiaj. Obecnie nie jest to już zajęcie zarezerwowane dla informatyków czy innych absolwentów studiów technicznych. Zapraszamy na nasze szkolenie webmasteringu, po którym każdy, niezależnie od wykształcenia i doświadczenia będzie potrafił samodzielnie stworzyć stronę, a następnie umiejętnie nią zarządzać.

SZCZEGÓŁY

Start: 9 stycznia 2020, 09:00 (czwartek)
Koniec: 
10 stycznia 2020, 17:00 (piątek)
Miejsce: Warszawa, al. Jana Pawła II 22 / Q22
Koszt: 700 PLN +23% VAT/os
Rejestracja: Przejdź do Evenea

Webmastering – opłacalna i pewna praca

Od lat zapotrzebowanie rynku na webmasterów jest ogromne i wcale nie maleje. Postęp technologiczny,  cyfryzacja i rozwój gospodarczy sprawiają, iż popyt na pracowników z branży programowania i pokrewnych jest bardzo duży, a co za tym idzie, specjaliści mogą liczyć na wysokie zarobki. Od dłuższego czasu średnie wypłaty webmasterów są wyższe od przeciętnego wynagrodzenia ogółem nawet o kilkadziesiąt procent! Co ważne, w tej branży wykształcenie ma drugorzędne znaczenie. Pracodawcy doceniają umiejętności, które zdobędziesz, angażując się w udział w organizowanym przez nas szkoleniu.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do każdego, kto pragnie rozpocząć karierę webmastera, jak i do tych, którym zależy jedynie na niezależności. Jesteś fotografem, pisarzem lub sprzedawcą internetowym niemającym pojęcia o programowaniu? Weź udział w szkoleniu, a już więcej nie będziesz musiał szukać pomocy w zakładaniu, prowadzeniu, aktualizowaniu i promocji własnej strony www. Po zakończeniu szkolenia będziesz zaznajomiony z aspektami związanymi z:

 • zakładaniem strony internetowej
 • zarządzaniem witryną
 • aktualizacją strony
 • analizą ruchu na stronie i zwiększaniem zasięgu
 • monitorowaniem popularności witryny

Czego Cię nauczymy?

Języki programowania

Podczas szkolenia dowiesz się, jak zbudować stronę internetową od podstaw. Staniesz się specjalistą od front-endu ze znajomością back-endu. Nauczymy Cię jak stworzyć atrakcyjną stronę internetową, rozpoczynając od nauki najpopularniejszych języków programowania – HTML  i CSS. Staną się one podstawą do nauki bardziej zaawansowanych języków, takich jak JavaScript.

Obsługa CMS (Systemy zarządzania treścią)

Nauczymy Cię obsługi podstawowych CMS-ów, czyli systemów, które pozwalają łatwo założyć stronę, a następnie ją uzupełniać, aktualizować i zarządzać bez konieczności korzystania z pomocy technicznej, zwykle z poziomu przeglądarki internetowej. Zapoznamy Cię z tajnikami obsługi takich systemów, jak WordPress czy Joomla.

Technika RWD

Do przeglądania internetu użytkownicy wykorzystują dzisiaj mnóstwo rozmaitych urządzeń. Witryna powinna być zatem dostosowana do wyświetlacza komputera, smartfona, jak i tabletu oraz innych sprzętów. Pokażemy Ci, jak tworzyć responsywne strony internetowe, które dostosowują się do wymiarów i proporcji poszczególnych urządzeń.

Tworzenie grafik

Poza nauką tworzenia witryny i jej obsługi nauczymy Cię również jak zadbać o jej atrakcyjność estetyczną. Pokażemy Ci jak konstruować atrakcyjne grafiki przy użyciu takich programów, jak Adobe PhotoShop, Gimp, Canva. W ten sposób uzyskasz niezależność nie tylko od programistów, ale i grafików.

Monitoring i analiza

Nie poprzestajemy na obsłudze strony, ale uczymy również jak korzystać z narzędzi, które pomogą Ci promować witrynę. Podczas szkolenia poznasz przydatne narzędzia Google oraz Yandex. Zaznajomimy Cię również z obsługą programu Brand24. Pokażemy Ci jak monitorować ruch na stronie oraz sprawdzać, jak często i co o Twojej stronie mówi się w internecie.

Stawiamy na intensywność

Dzięki intensywnemu szkoleniu, podczas 16h zajęć z naszymi doświadczonymi trenerami nabędziesz praktycznych umiejętności, które umożliwią Ci nazywanie się Webmasterem. W cenie szkolenia udostępniamy materiały, które przydadzą Ci się w trakcie zajęć, w domu w czasie trwania kursu, jak i po zakończeniu naszej wspólnej nauki. Szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu zaświadczającego nabycie umiejętności webmastera. Oferujemy również wsparcie poszkoleniowe, aby dać Ci czas na nabranie doświadczenia.

Tworzenie stron internetowych jeszcze nigdy nie było tak dostępne jak dzisiaj. Obecnie nie jest to już zajęcie zarezerwowane dla informatyków czy innych absolwentów studiów technicznych. Zapraszamy na nasze szkolenie webmasteringu, po którym każdy, niezależnie od wykształcenia i doświadczenia będzie potrafił samodzielnie stworzyć stronę, a następnie umiejętnie nią zarządzać.

Każdy uczestnik otrzymuje

 • Materiały szkoleniowe: drukowane, online
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • Uczestnikom gwarantujemy miesięczne wsparcie po zakończeniu szkolenia w formie: pomocy telefonicznej lub mailowej

Metodyka

 • Wykład
 • Prezentacja multimedialna
 • Dyskusja

Na szkoleniu zapewniamy

 • Indywidualne konsultacje
 • Przerwy kawowe
 • Lunch

Masz pytania odnośnie szkolenia? Wybierz dogodny termin rozmowy